RTSH – 21:08 20/04
Opozita shqiptare po përgatitet të intensifikojë protestën qytetare në të gjithë Shqipërinë, për të detyruar kryeministrin Rama të japi dorëheqje dhe në vend të krijohet një qeveri teknike që do të …

Albeu.com: Basha refuzon ofertën e 10 korrikut për zgjedhje, ja çfarë propozon PD

Albeu.com: Basha paralajmëron trazira, ja ç’do ndodhë të hënën

Top Channel: Basha: Të bllokojmë trafikun në gjithë Shqipërinë

41 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed