Gerard-Deulofeu-of-FC-Barcelona-looks-on-during-the-La-Lliga-match-between-FC-Barcelona-and-RCD-mallorca-at-Camp-Nou

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serinë A, në ekipin ku shkëlqeu vitin e kaluar. Pavarësisht se u rible nga Barcelona në verë, sulmuesi spanjoll nuk gjen hapësira te katalanasit dhe për të luajtur titullar mund të rikthehet te Milani.

Mësohet se drejtuesit e Barcelonës kanë fiksuar në 20 mln Euro çmimin e 23-vjeçarit spanjoll, teksa Milani po përgatit ofertën. Operacioni mund të përshpejtohet që në Janar nga ana e kuqezinjve për të mos rritur konkurrencën për Deulofeun në verën e ardhshme.

The post Deulofeu drejt rikthimit te Milani appeared first on SuperSport | Pakete Televizive Sportive | Lajme Sportive.

Source: New feed