Respublica – 21:03 11/10
Çfarë i bashkon Këlcyrën, Himarën dhe Butrintin? Në pamje të parë asgjë, por në fakt i bashkojnë disa gjëra. Në të trija vendet po ndërtohet. Dhe këto ndërtime kanë sjellë përplasje.

Top Channel: Ndërtimi në Butrint, përplasje të ashpra në komision

LajmiFundit: Replikat/ Debat i fortë mes Vokshit dhe Kumbaros për ndërtimet në Butrint

SOT: Fidel Ylli "mbështet" opozitën kundër ndërtimeve në Butrint: Jam me ju, por mos bëni show

33 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed