Telegrafi – 21:03 20/04
Trajneri i xhudos, Driton Kuka është shprehur shumë i lumtur me medaljet e fituara nga Majlinda Kelmendi e Nora Gjakova. Kelmendi triumfoi në finale duke marrë medaljen e artë nga Kampionati …

SuperSport: Nora Gjakova medalje bronzi në Europian

Lajmi.net: Haradinaj me urim special për trajnerin Driton Kuka dhe xhudistet kosovare (FOTO)

Telegrafi: Haradinaj: Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën

48 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed