Mapo – 21:08 20/04
Dy persona nga Tirana me aktivitet në biznese private dhe një nga Tepelena, po verifikohen nga prokuroria e Krimeve të Rënda si pronarë të mundshëm apo financues të kanabisit të gjetur dy javë më …

BalkanWeb: Magazina me 12 ton kanabis në Përmet, pronarët biznesmenë të fuqishëm në Tiranë

Java News: DETAJE/12 tonë kanabis të kapur në Përmet u përkiste 3 biznesmenëve, i lyenin thasët për t’i dalluar

Durres Lajm: DETAJET/ Tre biznesmenë, pronarët e 12 tonëve drogë

4 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed