Koha.net – 20:56 13/09
Policia e Kosovës ka njoftuar sot se pas informacioneve të pranuara në terren ka zbatuar Planin Operativ Taktik “Çelësi” dhe më 11 shtator në Ferizaj gjatë kontrollimit të një depoje të mobileve ka …

LajmiFundit: Zbulohet depoja plot drogë në Kosovë, arrestohen 5 persona

Telegrafi: Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video)

Albeu.com: Në Kosovë zbulohet 135 kg marihuanë e ardhur nga Shqipëria

19 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed