Almakos – 21:06 13/09
Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa …

Lajmi.net: Liverpool-Sevilla, goli i papritur (VIDEO)

Telegrafi: Sevilla befason Liverpoolin në minutat e parë (Video)

Lajmi.net: Liverpool-Sevilla, formacionet zyrtare

10 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed