Telegrafi – 21:01 13/09
Uragani Irma që goditi ditët e kaluara Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e veçanërisht zonën e Floridas dhe Miamit, i ka shkaktuar dëme edhe çiftit të famshëm të aktores dhe modeles shqiptare Almeda …

Gazeta Express: Kjo nuk pritej! Shqiptarja e famshme preket nga uragani “Irma”!

Albeu.com: 12 foto që tregojnë forcën shkatërruese të uraganit ?Irma? (FOTO LAJM)

Top Channel: “Irma”, rëndohet bilanci. 5 të vdekur nga një shtëpi të moshuarish

128 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed