BalkanWeb – 21:08 20/04
TIRANE- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka zgjeruar rrethin e personave dhe kompanive të cilat dyshohet se janë të përfshira në trafikun e 8 tonëve kanabis të kapura në Ankona të Italisë të trafikuara …

Mapo: Agjencia e bashkëshortes së Qazim Sejdinit nën hetim për kamionin me 8 ton drogë

ABC News: Ndrshoi destinacionin e kamionit me 8 ton drogë

ABC News: ABC News publikon pamjen e skanimit të kamionit në Qafë Thanë

27 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed